OM KROKOFANTEN  TIPS & RD   TIL NETTBUTIKK   LYST P JOBB?  FORHANDLERE   NYHETER  KONTAKT OSS

 

 

  

VIL DU HA VISNING HJEMME?

Vi har vel alle opplevd det. Plutselig er det hst, og barna trenger pfyll til vintergarderoben. Lunchen m ofres, og med stress og mas er det av grde til butikk etter butikk for finne det du trenger.

Nr du unner barna dine ullklr fra Krokofanten AS er det annerledes. Du kan velge kjpe vre klr i ditt eget hjem, eller hos noen av dine venner. Du kan se og ta p plaggene, og f hjelp til finne de riktige strrelsene og sammensetninger. Du kan ta deg tid.

Hres dette fristende ut? Ta kontakt med oss for en visning hjemme hos deg hvis vi har en forhandler i ditt nromrde. Hvis ikke kan du beske oss p vr nettbutikk.

Vennlig hilsen oss i Krokofanten AS
 

Forhandlerliste for Krokofanten AS

ALTA  
Karin Rasmussen Bakken  
Leirbakkveien 7  
9515 Alta  
95 07 82 75  
karinr_83@hotmail.com  
   
ARENDAL  
May-Linn S. Bentzen  
Latkilsen 2  
4810 Eydehavn  
91 76 85 75  
mlsn@online.no  
   
ASKER  
Anne Jernsletten Jeanette Foster Arntzen
Ringvn. 33A Torpfjellet 63
1386 Asker 1389 Heggedal
90 78 50 51 90 93 96 10
anne@krokofanten.no jeanette@krokofanten.no
   
Siri Eliassen  
Sndre vei 32  
1397 Nesya  
99 50 07 58  
siri@krokofanten.no  
   
BERGEN  
Cecilie Prest  
Langarinden 326   
5132 Nyborg  
55 19 13 18  
cepresto@broadpark.no  
   
BOD  
Lise Rinden  
Fredensborgvn. 135  
8005 Bod  
41 22 12 54 / 75 52 56 79  
liserinden@gmail.com  
   
BOKN I ROGALAND  
Margareth Bokneberg  
Kyrkjebakken 35  
5564 Bokn  
97 14 12 64  
mar-bok@hotmail.com  
   
BRANDBU  
Jenni Jenserud  
Storlinna 27  
2760 Brandbu  
41 92 91 94  
postmaster@jenserudfoto.no  
   
BRUM  
Elisabeth Wensaas Ingvild Blom
Mileveien 20 Kremlegrenda 96 
1354 Brums Verk 1352 Kolss
47 30 78 04 67 13 83 64
ewensaas@online.no ingvild.blom@broadpark.no
   
Tonje Nordli Hilde Lillegrd
Hiltonsen 96 Kilenvn. 65
1341 Slependen 1366 Lysaker
91 30 00 62 98 68 18 96
tonje@krokofanten.no syhilde@gmail.com 
   
Siw-Linda Thomesen  
Seterstuvn. 25  
1341 Sandvika  
41 20 42 17 / 67 54 07 90  
siw-linda@krokofanten.no  
   
FLATEBY/LILLESTRM M/OMEGN  
Karianne Uttakleiv  
Bergskaug vn. 51  
1911 Flateby  
91 53 93 00  
karianne.uttakleiv@broadpark.no  
   
GJERDRUM/VRE ROMERIKE  
Katharina Bertelsen  
Teiefjellet 2  
2022 Gjerdrum  
90 60 61 91  
hakon.bertelsen@permobil.no  
   
HAUGALANDET/VEDAVGEN  
Anne Marie Sjursen  
Sviktun 17A  
4276 Vedavgen  
92 06 84 65  
mia1977s@yahoo.no  
   
HAUGESUND  
Elisabeth Velde  
Blokkebrveien 31  
5533 Haugesund  
99 70 50 72  
elisabethvelde@hotmail.com  
   
HNEFOSS  
Jorunn Reinton Andersen  
Kortveien 1  
3515 Hnefoss  
99 70 50 72  
krokofantenjorunn@yahoo.no  
   
KVINNHERAD  
Inger Aspmo  
Bjellandsvei 1  
5450 Sunde  
53 47 41 89  
thomas@rtr.no  
   
LYNGDAL  
Renate Hiland  
Oftebro Terrasse 16B  
4580 Lyngdal  
91 52 11 67  
renhoi@live.no  
   
MOLDE  
Eva Margrethe Hyer  
Sollivn. 105  
6414 Molde  
97 69 35 85  
evamh79@hotmail.com  
   
OPPEGRD/FOLLO  
Tove Ladstein  
Haukeliveien 2B  
1415 Oppegrd  
97 95 64 54   
tove@ladstein.com  
   
OSLO  
Hege Rnning Synne degaard
Staudeveien 2 sterliveien 45B
0875 Oslo 1153 Oslo
48 29 35 93 95 99 62 44
hege.ronning@nordberg.gs.oslo.no synneoe@online.no
   
SEM I VESTFOLD  
Ingrid Holymoen  
Torvmyrvn. 16  
3170 Sem  
93 85 96 11 / 33 36 83 75  
ingrid.krokofanten@gmail.com  
   
SKJEDSMOKORSET  
Anita Simensen  
Prost Homls vei 177  
2019 Skjedsmokorset  
92 21 17 55  
a.simens@online.no  
   
SON  
Lill Hande  
Vibeveien 15  
1555 Son  
93 22 56 48  
lmaritol@online.no  
   
STAVANGER  
Annette Gillebo Thine Kristoffersen
Nilsebuveien 35 Rollaugs gt. 40
4019 Stavanger 4041 Hafrsfjord
48 19 71 84 92 63 15 30 / 51 89 38 22
annette@krokofanten.no thine.kristoffersen@yahoo.com
   
SR-FRON  
Merethe Olstad  
2647 Sr-Fron  
90 19 07 83  
meolstad@online.no  
   
TROMS  
Steve Edvardsen  
Tuftebakken 23  
9016 Troms   
90 26 77 76  

johansda@online.no

 
   
TROMS  
Kristel Wensberg Menne  
PB 51  
9335 verbygd  
97 18 63 61  
kulekristel@hotmail.com  
   
TRONDHEIM  
Gry Kongsli Solveig Engelsen
Ladehammerveien 38A Osveien 37A
7040 Trondheim 7054 Ranheim
73 92 20 44/92 88 92 90 73 57 26 20/47 89 85 56
gry.kongsli@hf.ntnu.no solveig@engelsen.org
   
Grete-Lill Helgaland  
Tyrsvei 18D  
7130 Brekstad  
95 96 53 42  
qkvinne@hotmail.com  
   
LESUND  
Heidi Hauge Linda Tery
Ramsvikveien 59 Nordengvegen 3
6012 lesund 6014 lesund
99 24 15 41 47 06 52 77
hei-hau2@online.no linda_teroy@yahoo.no
   

 



Krokofanten AS

Vaksvn. 9, inngang A
1395 HVALSTAD
P.b. 263, 1379 NESBRU

Telefon: +47 90 78 50 51
             +47 99 50 07 58

post@krokofanten.no
www.krokofanten.no

Foretaksnr.: 985 858 950

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2007 Krokofanten as             Telefon: +47 90 78 50 51 / +47 99500758             post@krokofanten.no           TIL NETTBUTIKKEN